₺0,00

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

₺0,00

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Liposuction Nasıl Yapılır ve Riskleri Nelerdir

liposuction nasil yapilir ve riskleri nelerdir
0
Liposuction, bölgesel yağ birikintilerinin vakum tekniği veya özel bir şırınga ile geri çekildiği cerrahi bir işlemdir. Bu ameliyatla birlikte yapılabilir, böylece vücut hatlarını veya çizgilerini şekillendirir. Tıp teknolojisinin ilerlemesiyle farklı Liposuction teknikleri geliştirilmiştir. Liposuction, kadınlar tarafından çoğunlukla estetik kaygılar nedeniyle tercih edilmektedir. Bununla birlikte, tıbbi nedenlerden dolayı erkeklere de uygulanabilir.

Uyuz belirtileri nelerdir? Nasıl tedavi edilir?

Uyuz, el, koltuk altı, karın ve parmakta kaşıntı ve kızarıklığa neden olan bir cilt hastalığıdır. Oldukça yaygındır ve cildin altına yerleşen “Sarcoptes scabei” adlı mikroskobik bir akar türünden kaynaklanır. Uyuz, kediler ve köpekler gibi hayvanlardan insana değil, kişiden kişiye bulaşır ve çoğunlukla okullar, askeri kışlalar ve bakım evleri gibi kalabalık yerlerde görülür.

Ülseratif Kolit’ in Nedenleri ve Belirtileri

Ülseratif Kolit' in Nedenleri ve Belirtileri
0
Ülseratif Kolit' in Nedenleri ve Belirtileri kolonun (bağırsakların son bölümünün) iç yüzeyinde yara oluşmasına neden olan bir kronik bağırsak hastalığıdır

Karın Ağrısının Nedenleri ve Çeşitleri

Karin Agrisinin Nedenleri ve Cesitleri
0
Karın ağrısı, göğüs ve kasık arasındaki karın boşluğundaki organların neden olduğu ağrıdır. Akut veya kronik, hafif veya şiddetli olabilir. En yaygın neden sindirim problemleridir ve tıbbi müdahale olmadan kendiliğinden düzelir.

Safra Kesesi Taşlarını Düşürmek Mümkün mü?

Safra Kesesi Taslarini Dusurmek Mumkun mu
0
Safra Taşlarını düşürmek mümkündür. Ama her taş düşmez. Taşın çeşidi, büyüklüğü ve adedine göre yorumlanmalıdır. Bazen ameliyat kaçınılmazdır.

Aralıklı Oruç Ve Su Orucu Safra Taşı Yapar mı?

Aralıklı-Oruç-Ve-Su-Orucu-Safra-Taşı-Yapar-mı
0
Aralıklı Oruç Ve Su Orucu Safra Taşı Yapar mı? – Safra taşları, karaciğerde safra üretildikten sonra safra kesesin de depolanan sindirim sıvısının (safra) sertleşmiş tortularıdır. Safra kesesi, karnımızın sağ tarafında ve karaciğerin hemen altında bulunan bir organdır. Karaciğer, ürettiği bu sindirim sıvısını direkt kullanmaz. Önce safra kesesinde depolar ve burada 5 ila 50 kat arasında...

BİZİ TAKİP EDİN

14,045BeğenenlerBeğen
22,500TakipçilerTakip Et
8,456TakipçilerTakip Et
14,560AboneAbone Ol

Tavsiye Edilenler