0,00₺

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

0,00₺

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Ana Sayfa Makaleler Estetik ve Cilt Bakımı

Estetik ve Cilt Bakımı

Görünümünüzü ve cildinizi geliştirmek için Estetik ve Cilt Bakımı kategorimizdeki önerilere göz atın. Cilt bakım rutinlerinden estetik uygulamalara kadar, güzellik ve sağlık için değerli bilgilerle kendinizi şımartın.

Sağlıklı Cilt İçin Doğal Bakım Yöntemleri

Sağlıklı Cilt İçin Doğal Bakım Yöntemleri - Doğal cilt bakımı, sağlıklı bir cilde sahip olmanın temel adımlarından biridir. Kimyasal içerikli ürünler yerine evde kolayca hazırlayabileceğiniz doğal cilt maskeleri ve cilt temizleme yöntemleri, cildinizin ihtiyaç duyduğu besleyici maddeleri sağlayarak sağlıklı bir görünüm kazanmanızı sağlar. Doğal cilt yağları ve nemlendirici malzemeler ise cildinizin ihtiyaç duyduğu nemi...

Uyuz belirtileri nelerdir? Nasıl tedavi edilir?

Uyuz, el, koltuk altı, karın ve parmakta kaşıntı ve kızarıklığa neden olan bir cilt hastalığıdır. Oldukça yaygındır ve cildin altına yerleşen “Sarcoptes scabei” adlı mikroskobik bir akar türünden kaynaklanır. Uyuz, kediler ve köpekler gibi hayvanlardan insana değil, kişiden kişiye bulaşır ve çoğunlukla okullar, askeri kışlalar ve bakım evleri gibi kalabalık yerlerde görülür.